Referencie

 Touto cestou by sme chceli srdečne poďakovať Lenke za jej seriózny a profesionálny prístup pri domácom pôrode nášho milovaného synčeka. Lenka má veľa skúseností z pôrodov, v tejto oblasti je dokonale vzdelaná, je vidieť, že túto prácu miluje a žije ňou. Je nám cťou, že tie najkrajšie chvíle príchodu bábätka sme mohli prežívať práve s ňou, pretože Lenka je človek z veľkým Č. Má cit, úctu, pochopenie a všetky cnosti a odbornosti, ktoré k tejto profesii patria. Lenka, ĎAKUJEME TI... Róbert a Katarina 

- Katka, Jakubkova mama


 Lenke z celeho srdca dakujeme a sme radi, ze sme si k porodu vybrali prave ju. Od prveho stretnutia je neuveritelne pozitivny a otvoreny clovek, ktory nas vzdy dobil energiou. Absolvovali sme s nou pripravu na porod, Lenka mi bola vzdy k dispozicii, ked som potrebovala cokolvek konzultovat, stravila so mnou 12 hodin pri porode, bola obrovskou podporou aj pre mojho partnera, pomohla mi s dojcenim, stara sa o nas aj po porode ... jednoducho mat pri porode dulu a prave Lenku bolo najlepsie rozhodnutie a kazdemu to odporucam. ❤️❤️❤️ 

- Katka


 Všetkým ženám, ktoré vnímajú pôrod ako intímnu a výlučne ženskú záležitosť, odporúčam zvážiť pôrod v doprovode duly. Pre mňa ňou bola Lenka, ktorá ma povzbudzovala na ceste za prirodzeným pôrodom vykonanom pod medickým vedením. V prípade pochybností mi dala dosť dôvodov na to, aby som si dôverovala, vyčkala a situáciu takpovediac nesilila. Teraz som rada a jej za to veľmi vďačná. 

- Paulína


 Chcem sa srdecne podakovat dule Lenke Holotnakovej, u ktorej som bola na prednasku o porode, sestonedeli... este v januari. Prednaska bola vyborna. Bala som sa porodu dovtedy, ale z prednasky som isla uplne ukludnena, stotoznena so svojou "situaciou" :), ze budem rodit. Lenka bola uzasna, nastartovala vo mne uzasny klud, porod som od vtedy brala ako uplnu samozrejmost, od vtedy som sa vobec nebala. Velmi mi to pomohlo psychicky hlavne. Bola som na prednaske aj s manzelom, tomu to tiez dalo dost. Pocul veci, ktore sa budu diat a bol pripraveny. Bol pri porode a bolo to super. Zvladli sme to obaja, no vlastne my traja na jednotku :) Rodila som v Ruzinovskej nemocnici 27.3.2013, hoci som nemala porodny plan..... ale vsetko prebehlo ako som si predstavovala... Bonding - hned po narodeni, prisatie... Vobec som sa nebala. Mozno aj preto mam uplne kludne, usmievave, spokojne babatko :)) Este raz dakujem!!!! Odporucam tuto prednasku vsetkymi 10timi!!! 

- Stanka


 Rozhodnutie mať pri pôrode dulu si veľmi pochvaľujem. Môžem povedať, že hlavne vďaka dule Lenke som mala „fantastický“ pôrod. Lenka splnila všetky moje predstavy o dule a za jej podporu a pomoc som jej neskutočne vďačná. O pôrode a stresujúcich zážitkoch z neho sa toho veľa popísalo, aj preto som z neho ako prvorodička mala obavy. Potrebovala som niekoho, kto mi pomôže odbúrať všetko to negatívne naokolo, aby som sa ja mohla sústrediť len na to ako v pohode porodiť. Vďaka Lenke a jej pozitívnemu nasadeniu a osobnej skúsenosti, sa nám to podarilo. Rady, ktoré mi poskytla pri konzultáciách som sa snažila si zobrať k srdcu, aj preto samotný pôrod prebehol hladko. A samozrejme mi bola veľkou oporou aj pri samotnom pôrode. Leni, ďakujem ti, že si mi pomohla priviesť na svet krásneho syna, s radosťou ťa budem odporúčať ďalej. 

- Janka a syn Matúško